Çamaşır Makinesi Kayışı 5PJE 1171

Teknik Özellikler

Çamaşır Makinesi Kayışı 5PJE 1171

Marka
Arçelik Grubu
ModelDriver Belt / Made in UK
Özellik
5PJE 1171 GRT
Stok No
2907260500 / 2825410300
Türü
Orjinal / CONTITECH

Marka Model Ürün Kodu
AltusAL 10120 D7148273200
AltusAL 10123 D7148273300
AltusAL 8120 X7148223200
AltusAL 9101 D7150213200
AltusAL 9101 DB7150223300
AltusAL 9101 DS7167753200
AltusAL 9101 MD7150273200
AltusAL 9103 D7150223500
AltusAL 9103 DB7150223600
AltusAL 9103 DS7167773200
AltusAL 9103 MD7150223400
AltusAL 9120 X7148253200
AltusAL 9120 XS7149023200
AltusAL 9123 X7148273400
AltusAL 9123 XS7149023300
Arçelik10120 M7148247800
Arçelik10120 MA7129250100
Arçelik10123 D7164820100
Arçelik10123 DA7149020100
Arçelik10124 D7148220100
Arçelik10124 DA7129220100
Arçelik10143 YCM7165420100
Arçelik10144 WFI7169450100
Arçelik10144 YCM7157670100
Arçelik10145 WFI7163620100
Arçelik12144 CMK7179120100
Arçelik2208 AYK7165120100
Arçelik7103 DY7158650100
Arçelik7103 YCM7146750100
Arçelik7103 YD7144810100
Arçelik7104 YCMS7149250100
Arçelik7123 YCM7139450100
Arçelik8050 YK 7161550100
Arçelik8050 YKI7164020100
Arçelik8051 YK7161510100
Arçelik8051 YKI7164010100
Arçelik8100 M7150210100
Arçelik8103 YCM7142860100
Arçelik8103 YCMS7146650100
Arçelik8103 YD7150270100
Arçelik8103 YDT7144920100
Arçelik8103 YP7159090100
Arçelik8103 YPS7159190100
Arçelik8104 YCM7152920100
Arçelik8104 YP7159040100
Arçelik8104 YPS7146630100
Arçelik8120 PMG7131940100
Arçelik8123 SD7137920100
Arçelik8123 YCM7150320100
Arçelik8124 YCM7150330100
Arçelik8143 YCM7157620100
Arçelik8145 YK7161520100
Arçelik9100 M7150241700
Arçelik9100 PM7131820100
Arçelik9100 PMG 97115520100
Arçelik9103 D7150250100
Arçelik9103 WF7159080100
Arçelik9103 WFS7146690100
Arçelik9103 YCM7159050100
Arçelik9103 YCMS7159120100
Arçelik9103 YP7159020100
Arçelik9103 YPS7159150100
Arçelik9104 YCM7152950100
Arçelik9104 YP7159030100
Arçelik9104 YPS7146640100
Arçelik9120 CS7150341700
Arçelik9120 M7148247900
Arçelik9121 CS7150320300
Arçelik9123 N7112450100
Arçelik9123 N MG7153820100
Arçelik9123 WF7150370100
Arçelik9123 YCM7150350100
Arçelik9124 D7148250100
Arçelik9124 N7142220100
Arçelik9124 N MG7153850100
Arçelik9124 YCM7150341800
Arçelik9141 HJ7163320100
Arçelik9142 HJ7165420300
Arçelik9143 YCM7157650100
Arçelik9144 YCM7157640100
Arçelik9146 YK7138350100
ArçelikDNM 10120 PMF7115420500
ArçelikDNM 9120 PMF7115450100
ArçelikDNM X547178551200
ArçelikDNM X541210 7178521100
ArçelikDNMXL107150242200
Beko22MMAKO7146751100
BekoAKC 85147165120200
BekoB13BESTBL7148651100
BekoBFL7510W B8888093200
BekoBJE60141B137164351100
BekoBK 10121 D7164820200
BekoBK 10121 DA7149020200
BekoBK 10122 D7148220200
BekoBK 10122 DA7129220200
BekoBK 10141 EY7165420200
BekoBK 10141 PR CNT7148650200
BekoBK 10142 EY7158170200
BekoBK 7101 DY7144810200
BekoBK 7101 E7146720200
BekoBK 7101 YD7158620200
BekoBK 7102 ES7153020200
BekoBK 7121 E7139420200
BekoBK 8101 DY7150210200
BekoBK 8101 DYT7144950200
BekoBK 8101 E7142850200
BekoBK 8101 ES7146650200
BekoBK 8101 EY7159020200
BekoBK 8101 EYS7146690200
BekoBK 8102 E7152950200
BekoBK 8121 BT7171620200
BekoBK 8121 EY7150350200
BekoBK 8122 EY7148250300
BekoBK 8141 E7157620200
BekoBK 850 YK7161550200
BekoBK 850 YKI7164020200
BekoBK 851 YK7161549800
BekoBK 851 YKI7164041800
BekoBK 9101 D7150270200
BekoBK 9101 E7142820200
BekoBK 9101 ES7146620200
BekoBK 9101 EY7142870200
BekoBK 9101 EYS7159120200
BekoBK 9120 BTI7148250200
BekoBK 9120 CS7148248700
BekoBK 91217149050200
BekoBK 9121 BT7171650200
BekoBK 9121 BTI7129420200
BekoBK 9121 CS7148250400
BekoBK 9121 EY7150320200
BekoBK 9121 PR7171670200
BekoBK 91227149070200
BekoBK 9122 D7148270200
BekoBK 9122 EY7148248600
BekoBK 9122 PR7148240200
BekoBK 9141 E7157650200
BekoCM 101207158120200
BekoCM 10120 A7129250200
BekoCM 10140 BBMG7178520800
BekoCM 81007150241600
BekoCM 8100 B7131820300
BekoCM 8120 BMG7131920200
BekoCM 91007150241900
BekoCM 9100 B7131820200
BekoCM 9100 BMG7115520200
BekoCM 91017150240200
BekoCM 91207148248000
BekoCM 9140 BMG7175740700
BekoDNM 12DB7SBL7161121100
BekoDNM HTV 8633 XSO7161541600
BekoDNM ION B137161551100
BekoDNM PULLTO7176221100
BekoDNM SYK14DB137161521100
BekoDNM VOLTRAN7148621100
BekoDNM VOLTRAN7157621100
BekoDNM_C7S_E4507147121100
BekoDNMHYGIENE C7S7178521000
BekoHTE 7736 XCO7165142600
BekoHTV 8733 XSO7161542600
BekoHTV 8746 XF7161546400
BekoPWTV9646XW7148245000
BekoWD 854 YK7161520200
BekoWDB7421R2WC7S7169341600
BekoWDB7425R2W7166021100
BekoWDR7543121W SYK7161541500
BekoWDW 851427161545700
BekoWFL 60 SS7161441500
BekoWFL 65 S7150042600
BekoWFL 65 SC7113742100
BekoWFL60WS7146443400
BekoWFL70S BX7113742200
BekoWFL70W7158641600
BekoWMC91464ST17145647300
BekoWMP 10744XA7148643600
BekoWTE 10744N7148671100
BekoWTE12744XWD7164142500
BekoWTV 8734 XSO7160241100
BekoWTV 8744 XD7158446100
BekoWTV 8744 XDW7162842700
BekoWTV10746XDW7158142500
BekoWTV7532XAWC7S7147042800
BekoWTV9735XWD7143571100
BekoWWD80S7170244600
BekoWX104044E0W7178841900
GenelL12 ATLAS 327135471200
GrundigDNM-C SER7150341600
GrundigGWM 100017175620500
GrundigGWM 1014147163320600
GrundigGWM 1014457158120700
GrundigGWM 104017163320500
GrundigGWM 912147129420500
GrundigGWM 914357158120500
GrundigGWM 97027166720500
GrundigGWM 98027168520500
GrundigGWM 9850 WD7161520500
GrundigGWM 99027171650500
İhraçDWF 8400S7115341400


Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " E-Nr No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası, ürün kodu ve mevcut kullandığınız eski ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar


0,47 µF ( mF ) Bulaşık Makinesi Kondansatörü

300,00TL
MarkaUniversal ModelKPL 3008 ÖzellikDishwasher Capacitor µF0.47 mF SıraL ( 1 ) , N ( 2 ) , 3..

0.15 µF Parazit Kondansatörü

300,00TL
Parazit Kondansatörü  : Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihazın ilk hare..

1 µF Daimi Kondansatör

102,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

1 µF Parazit Kondansatör

150,00TL
Parazit Kondansatörü  : Buzdolabı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihaz..

1.5 µF Daimi Kondansatör

90,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

2 µF Daimi Kondansatör

66,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..